0 0
Termékek /
(HÁLÓZAT-) Vezetékes

DELL 407-BBOU SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach Kit

70 576 Ft helyett 67 215 Ft

336 iPont

Árfigyelő

Az árfigyelő használatához kérlek, jelentkezz be!

Leírás

A Dell ™ Networking 10GBASE-SR SFP+ transceiver 10GbE csatlakozást tesz lehetővé legfeljebb 300 m-re. A minősített Dell hálózati kapcsolókhoz használható.

Specifikáció

1 év gyári garancia

További információk

http://www.dell.com/en-us/shop/d...

Hibajelentéshez kérlek, jelentkezz be!

Árgrafikon

Átvétel

Személyes átvétel esetén csütörtök,

házhozszállításnál péntek.

Hozzászólások

Új hozzászólás