0 0
Termékek /
(Számítógép tartozék-) Kábel

INTELLINET Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő Sárga 3m 305861

4 850 Ft helyett 4 619 Ft

23 iPont

Árfigyelő

Az árfigyelő használatához kérlek, jelentkezz be!

Leírás

Egymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2).

- Hossz: 3 m
- Csatlakozó típusa 1: SC duplex
- Csatlakozó típusa 2: SC duplex
- Maximális adatátviteli sebesség: 10 Gb/s
- Szín: Sárga

Specifikáció

3 év gyári garancia

További információk

http://www.intellinet-network.co...

Hibajelentéshez kérlek, jelentkezz be!

Árgrafikon

Átvétel

Személyes átvétel esetén hétfő,

házhozszállításnál jövőhét kedd.

Hozzászólások

Új hozzászólás