0 0
Termékek /
(Számítógép tartozék-) Kábel

INTELLINET Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő Zöld 3m 302723

5 052 Ft helyett 4 811 Ft

24 iPont

Árfigyelő

Az árfigyelő használatához kérlek, jelentkezz be!

Leírás

Többmódusú optikai kábel 50/125 (OM3).

- Hossz: 3 m
- Csatlakozó típusa 1: LC duplex
- Csatlakozó típusa 2: SC duplex
- Maximális adatátviteli sebesség: 10 Gb/s
- Szín: Zöld

Specifikáció

További információk

http://www.intellinet-network.co...

Hibajelentéshez kérlek, jelentkezz be!

Árgrafikon

Átvétel

Személyes átvétel esetén szerda,

házhozszállításnál csütörtök.

Hozzászólások

Új hozzászólás