0 0
Termékek /
(Számítógép tartozék-) Kábel

INTELLINET Fiber Optic LC Összekötő Zöld 5m 303669

A termék 2017.09.22. óta nem elérhető!

A raktárfigyelő használatához kérlek, jelentkezz be!

Leírás

Többmódusú optikai kábel 50/125 (OM3).

- Hossz: 5 m
- Csatlakozó típusa 1: LC duplex
- Csatlakozó típusa 2: LC duplex
- Maximális adatátviteli sebesség: 10 Gb/s
- Szín: Zöld

Specifikáció

További információk

http://www.intellinet-network.co...

Hibajelentéshez kérlek, jelentkezz be!

Árgrafikon

Hozzászólások

Új hozzászólás