0 0
Termékek /
(Számítógép tartozék-) Kábel

INTELLINET Fiber optic patch cable ST-LC duplex 2m 50/125 OM3 multimode

4 479 Ft helyett 4 266 Ft

21 iPont

Árfigyelő

Az árfigyelő használatához kérlek, jelentkezz be!

Leírás

Leírás, specifikáció hamarosan.

További információk

http://www.intellinet-network.co...

Hibajelentéshez kérlek, jelentkezz be!

Árgrafikon

Átvétel

Személyes átvétel esetén szerda,

házhozszállításnál csütörtök.

Hozzászólások

Új hozzászólás