0 0
Termékek /
(Számítógép tartozék-) Kábel

OEM Duplex pacth cord with 2x SC/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 OM3 LSZH multimode cable, 2m

3 081 Ft helyett 2 934 Ft

15 iPont

Árfigyelő

Az árfigyelő használatához kérlek, jelentkezz be!

Leírás

Leírás, specifikáció hamarosan.

További információk

Hibajelentéshez kérlek, jelentkezz be!

Árgrafikon

Átvétel

Személyes átvétel esetén hétfő,

házhozszállításnál kedd.

Hozzászólások

Új hozzászólás