0 0
Termékek /
(Számítógép tartozék-) Kábel

OEM Fiber Optic LC Összekötő Sárga 2m OPC-LCLC-OS2-2M

3 561 Ft helyett 3 391 Ft

17 iPont

Árfigyelő

Az árfigyelő használatához kérlek, jelentkezz be!

Leírás

Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX.

Specifikáció

További információk

Hibajelentéshez kérlek, jelentkezz be!

Árgrafikon

Átvétel

Személyes átvétel esetén hétfő,

házhozszállításnál kedd.

Hozzászólások

Új hozzászólás