0 0
Termékek /
(Számítógép tartozék-) Kábel

OEM Fiber Optic LC/UPC Összekötő Zöld 2m LCU-LCU-OM3-2M-D

2 825 Ft helyett 2 690 Ft

13 iPont

Árfigyelő

Az árfigyelő használatához kérlek, jelentkezz be!

Leírás

Gigalight Duplex patch kábel 4xLC csatlakozóval, 50/125 OM3 LSZH, 2 m.

Specifikáció

További információk

Hibajelentéshez kérlek, jelentkezz be!

Árgrafikon

Átvétel

Személyes átvétel esetén 2017.11.22. szerda,

házhozszállításnál 2017.11.23. csütörtök.

Hozzászólások

Új hozzászólás